בנייה ותיקון קירות גבס - קיר גבס במחירים מפתיעים - דני תורג'מן
15653
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15653,single-format-standard,theme-Renovations Contractor,bridge-core-2.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-999.26.1.05,qode-theme-renovations contractor,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Drywall

קיר גבס בנייה ותיקון בכל רחבי המרכז ותל אביב

עצות לתיקון קיר גבס

“דני תורג’מן קבלן שיפוצים וגבס היא חברה בצמיחה מהירה עם הניסיון, ידע ותובנה כדי לבצע את העבודה במהירות ובהתאם לציפיות הלקוחות שלנו.

 

לעיתים קרובות הלקוחות שלנו משבחים אותנו על לקיחת הזמן לבנות מותג חזק סביב העסק שלנו. כש”דני תורג’מן קבלן שיפוצים וגבס” נוסדה, עשינו את זה עם הכוונה לבנות עסק מבוסס שישגשג בזכות המוניטין שלו וימשיך לגדול במשך הרבה שנים. השקענו שנים בבניית המוניטין הזה, מה שמשתקף בדירוג חמשת הכוכבים שלנו בגוגל. תוך כדי שאנחנו ממשיכים לייצר עסקאות חוזרות והמלצות, מצאנו שהצמיחה שלנו נמצאת ביחס ישיר לשביעות הרצון של הלקוחות שלנו ואיכות העבודה שלנו.

 

היבט נוסף שהופך את “דני תורג’מן קבלן שיפוצים וגבס” לכל כך מיוחדת הוא הבעלים והצוות הניהולי שלה. בעברנו המקצועי החיים, עבדנו בחברות שלא העריכו את הלקוחות שלהן (או את העובדים) ונמצאו בעסקים רק בשביל הכסף. בגלל שלא אהבנו את דרך הפעולה של העסקים האלה, הבטחנו לעצמנו שיום אחד אנחנו נבנה חברה שחיה לפי הערכים שלה ומקיימת את ההבטחות שלה. השקענו זמן בפיתוח תרבות חברה שמתמקדת לא רק בבניית אמון עם הלקוחות שלנו, אלא גם משאירה תחושה טובה אצל העובדים שלנו לגבי מקום העבודה שלהם. הודות למומחים הנאמנים שלנו בתיקון קיר גבס ומותג שמתקשר ערכיות ללקוחות שלנו, הצלחנו לשגשג במרכז הארץ ותל אביב ומעבר.

 

כאתה רואה את הלוגו שלנו של  “דני תורג’מן קבלן שיפוצים וגבס“, אנחנו רוצים שתחבר את זה לערכים כמו איכות, כנות ועבודה שנעשית כמו שצריך בפעם הראשונה. עבדנו קשה כדי להדריך את הצוות שלנו באופן מתמשך, ואנחנו תמיד משקיעים בציוד כדי להגדיל את התוצאות של תהליך תיקון קיר גבס שלנו. אנחנו מציעים את השירותים שלנו באתרים כמו “שיפוים +” כך שלא תצטרך להסתמך על המילה שלנו. מתיקוני שחיקה קלים לחור בקיר בגלל משחק גולף מזדמן בתוך הבית, הלקוחות שלנו ממשיכים לקרוא לנו בחזרה על פני המתחרים. בין אם אתה צריך תיקון בקיר גבס בגלל נזק של מים או תאונה קטנה בעליית גג,  “דני תורג’מן קבלן שיפוצים וגבס” תהיה כאן, מוכנה לצאת לפעולה ולהציל את היום.

 

לא משנה כמה נרחב הנזק לקיר הגבס שלך,דני תורג’מן קבלן שיפוצים וגבס” יכולה לדאוג לזה. ואם אתה כבר מרוצה מהעבודה שלנו, נשמח שתפנה אותנו לחברים,משפחה ועמיתים לעבודה שלך.

 

אין תגובה

Sorry, the comment form is closed at this time.