שיפוצניק מומלץ - תורג'מן קבלן שיפוצים שיפוצניק מומלץ במרכז הארץ
15590
rtl,page-template-default,page,page-id-15590,page-child,parent-pageid-15541,theme-Renovations Contractor,bridge-core-2.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-999.26.1.05,qode-theme-renovations contractor,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

כדי ששיפוצניק יהיה הכי טוב שיש הוא צריך לענות להרבה הגדרות הוא צריך להיות אמין, מקצועי, מנוסה, זול, אך את כל אלו אפשר לסכם במילה אחת: מומלץ. אם ממליצים עליו כנראה שהוא עושה עבודה ומשתלמת וזה בדיוק הזמן להבין כיצד נמצא אותם וכיצד נבדוק אותם.

בדקו חוות דעת ואת אמינותן

אם אתם רוצים לדעת מי מהשיפוצניקים מומלץ או לא אתם צריכים לחפש באינטרנט המלצות. בסופו של דבר ההמלצות מגיעות מלקוחות קודמים ולכן זה אומר שהשיפוצניק באמת עשה עבודה טובה. לפני שאתם ממהרים לשפוט חשוב מאוד שתבדקו את האמינות של ההמלצות הללו. היכן הן יתפרסמו? יכול להיות שההמלצות מפורסמות באתר שלו ולכן זה לא כל כך אמין. כמו כן בדקו את התאריך שבהן פורסמו ההמלצות כי יכול להיות שעבר כבר זמן מה ואין לו המלצות עדכניות. גם בחינת תוכן ההמלצות יכול להסביר לכם עד כמה הן אמינות הרי אם תמיד משתמשים באותן מלים זה די מוזר.

תשוחחו עמו בטלפון ותחליטו

אחרי שקראתם המלצות על אותו שיפוצניק כדאי לשוחח עמו בטלפון. שיפוצניק מומלץ ירשים אתכם כבר בשיחת הטלפון ויסביר לכם את כל הפרטים שאתם רוצים לדעת בסבלנות. אם אין לו זמן לדבר הוא יאמר לכם בפירוש שהוא יקבע אתכם מועד אחר לשיחה כאשר האדיבות שלו תשפיע על הבחירה באופן משמעותי במיוחד, הרי אף אחד לא רוצה לעבוד עם שיפוצניק לחוץ ולא נעים. שימו לב גם לרמה המקצועית שלו בטלפון ועד כמה הוא יודע על מה הוא מדבר, וכמובן עד כמה הוא חור לסגור אתכם ומפיל עליכם מניפולציות.

אל תשכחו לשפוט לפי המחיר

יש אנשים ששומעים את המחיר וכבר מחליטים שהם בחרו בשיפוצניק. ככה זה, הטיות קוגניטיביות כאלו קורות בכל הזמן ולמעשה אין לנו שליטה עליהם. לפעמים אנו פשוט נחפש תירוצים וחיזוקים להחלטה שלמעשה כבר התקבלה ואין עם זה בעיה, אך לא כשבוחרים רק לפי המחיר. המחיר אולי נשמע לכם זול וקורץ אך תזכרו שאם העבודה תהיה רעה בפועל תבזבזו הרבה יותר כסף והרבה יותר זמן.

שיפוצניק מומלץ