דני תורג'מן קבלן שיפוצים

tourgeman-renovations

יש שיפוצניקים שמתמחים בגבס, יש שיפוצניקים שיכולים להציע לכם גם טיפולים למערכת החשמל ויש שיפוצניקים שיגדירו את עצמם כלליים. מיהם? מה הם עושים? מתי נצטרך אותם? מה ההבדל בינם לבין אחרים? אם אתם מבולבלים זה הזמן להמשיך לקרוא ולהבין את הכל.

במה מתמחה השיפוצניק הכללי?

שיפוצניק כללי יכול לבצע מגוון רחב של פעולות. הוא יכול לבצע גם עבודות גבס, גם להתקין ריצוף, הוא יכול לצבוע את הבית וכן הלאה. יש שיפוצניקים שלא מתמחים בכל אלו כי הם מעדיפים להתמחות יותר לעומק בנושא מסוים וגם לשווק את עצמם כך. זו כבר בחירה של כל שיפוצניק לפי מה שהוא רוצה לעשות והרווח הפוטנציאלי שלו לפי מה שהוא טוב בו. שיפוצניק כללי יכול לבצע מגוון רחב של עבודות שאותם תדעו רק כאשר תפנו אליו ותתייעצו לגבי הבנייה שאתם צריכים.

יש שיפוצים ויש בנייה

חשוב מאוד לדעת כי שיפוצניק כללי לא יכול לבנות כל דבר. אמנם יש שיפוצניקים שיכולים לבצע בניות בבית כמו למשל בגבס ואפילו עם בטון או לבנים, אך זה לא נכון לגבי כל בנייה. יש בניות שבהם תהיו חייבים לפנות לחברות בניה מנוסות, כאלו שמוסמכות לעבוד עם לקוחות גם בסכומים גבוהים יותר. למעשה שיפוצניק חייב לעבוד עד סכום של 35 אלף שקלים אם הוא לא רשום כאשר יש לא מעט שיפוצניקים כלליים שאינם רשומים, כאשר בחלק מן המקרים זו עבודה צדדית שלהם או שהיא הראשית אך לא היחידה. איך תדעו האם אתם יכולים לעבוד עם שיפוצניק? פשוט תבררו באינטרנט או תשאלו.

בדקו את הניסיון של השיפוצניק

יש אנשים שבטוחים שבגלל שמדובר בשיפוצניק כללי הוא לא יהיה מנוסה ולא כדאי לבחור בו. זו הנחה מאוד לא נכונה ואפילו מטעה כיוון ששיפוצניקים כלליים רבים יכולים להיות מנוסים לא פחות מחברות בנייה ואפילו לספק לכם עבודה טובה יותר במחיר נמוך יותר. עם זאת חשוב לזכור כי כל בעל מקצוע שונה מבחינת כל פרמטר, התמחור והניסיון, ולכן חשוב לבדוק אותם היטב. הניסיון הוא הפרמטר החשוב ביותר כי הוא אומר שמדובר בשיפוצניק מקצוע ואמין.

Open chat
היי מה אפשר לעזור
להתקשר