קבלן שיפוץ מקלחת - שיפוצים למקלחות וחדרי אמבטיה במרכז והדרום - דני תורג'מן
15645
rtl,page-template-default,page,page-id-15645,theme-Renovations Contractor,bridge-core-2.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-999.26.1.05,qode-theme-renovations contractor,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

כולנו רוצים שחדר אמבטיה יהיה השתקפות של הסגנון האישי שלנו ויהיה מסוגל לספק את הנוחות שאנחנו צריכים באותו זמן. עם זאת, חוץ מזה חשוב גם שיהיו שם ציוד ונוחיות מתאימים המסוגלים לספק את פונקציונליות וערך. למרבה המזל, הודות לתכינה זהירה ובחירת העיצוב הנכון, אתה יכול לקבל את כל זה. הנה כמה עצות הטובות ביותר שיכולים להפוך למציאות את החלום שלך על עיצוב מחדש של האמבטיה או שיפוץ מקלחת .

  1. תוכנית של אמבטיה

לפני שאתה אפילו מתקשר לקבלן שיפוץ מקלחת, אתה צריך קודם לדבר עם כל מי שישתמש בחלל. תנסה לדבר על ציוד וקישוטים שצריך להשתמש, ואיזה חלק של התקציב אתה מוכן להשקיע. כפי שאתה מתכנן את התקציב שלך, חשוב שיהיה לך קצת יותר כסף ממה שאתה צריך, כי אתה אף פעם לא יודע אם יהיו בעיות בלתי צפויות אשר יגדילו את העלות לאחר מכן.

 

תוכנית זאת דבר מאוד שימושי וחשוב מאוד עבור ביצוע תוכנית שיפוץ מקלחת ושירותים שלך אם אתה עושה הכל על פי הפרויקט. כאשר אתה מתחיל תיקונים, אתה צריך לדעת כי תהליך זה יכול להימשך כ 30-90 ימים. לא משנה כמה זמן זה לוקח, נסה להתנגד לפיתוי לשנות את התוכניות שלך, אלא אם איזה אילוצים או בעיות כספיות יתהוו. שינוי של תוכניות יגרום אותך להשקיע יותר כסף לדחות את מועד הסיום.

 

במקרה שאתה מתקשה להקים תוכנית שיפוץ אמבטיה שלך, אתה יכול לדבר עם קבלן השיפוץ ולבקש עצה. המקצוען יכול גם להציע חזון של הסגנון שלך ולבצע תכנון עבור שניהם מתקינים וספקים.

שיפוץ מקלחת

קבלן שיפוץ מקלחת – בחירת פרויקט של חדר האמבטיה

בתים רבים בדרך כלל יש לפחות חדר אמבטיה אחד עם כיור, שירותים ואמבטיה. לפעמים יש אפשרויות נוספות, כגון מקלחת, ובמקרים מסוימים בידה. כיור נוסף הוא גם בחירה פופולרית עבור רוב האנשים, במיוחד בבתים שבהם חדר אמבטיה לעתים קרובות משמש על ידי יותר מאדם אחד.

 

חדרי אמבטיה בהתאם לדרישות הלקוח

כמו חדר האמבטיה הסטנדרטי, חדר האמבטיה אינדיבידואלי מלא במגוון של ציודים. ההבדל הוא כי בעיצוב הסופי בדרך כלל יש משטח עבודה מתאים וארונות מובנים סביב אזור מסוים של החדר.

 

חדרי אמבטיה רטובים

זה סוג של חדר אמבטיה שבו יש מקלחת, אבל הוא פתוח, והמים עוברים דרך הניקוז מותקן על הרצפה. לכן חשוב כי החדר כולו היה עמיד למים.

 

חדר אמבטיה צמוד

בשל הקרבה של חדר השינה לחדר האמבטיה, הרעש הוא בדרך כלל בעיה עבור רוב בעלי הבתים. אם אין חלונות בחדר האמבטיה, יש צורך להתקין מאוורר פליטה, כמו זה יכול לעזור בהסרת לחות. באופן דומה, אם אתה רוצה להפחית את הרעש המיוצר על ידי הניאגרה בזמן שהיא מתמלא, אתה צריך להתקין את שסתום הכנסה מודרנית.

 

חדר שירותים קטן

חדר שירותים קטן בדרך כלל ממוקם בקומה הראשונה של הבית ולעתים קרובות ליד הכניסה. חדרים אלה, הידועים גם בשם חצי אמבטיות, מצוידים בשירותים ובכיור. עם זאת, בניגוד לחדרי אמבטיה רגילים, אין שם אמבטיה או מקלחת.

תמונות בנושא: מבחר רעיונות עיצוב אמבטיה.

 

  1. תוכנית רצפה בחדר אמבטיה

למי שלא יודע, אם אתה באמת רוצה לחסוך הרבה כסף על תיקונים והריסה, מומלץ מאוד להתקין אביזרי אמבטיה חדשים במקומות שבהם כבר יש צינורות.

 

עם זאת, אם מומחה מוצא חיווט או צינורות מיושנים, יש סבירות גבוהה שהוא יציע לך להסיר את הצינורות והחוטים הישנים, כי זה יאפשר להתקין הכל חדש, וגם לשנות את העיצוב של חדר האמבטיה.

 

אם יש לך תקציב מוגבל ואתה צריך לשמור על המיקום של הציוד, אל תדאג, אתה עדיין יכול ליצור רושם של שטח מורחב באמצעות שימוש בכמה טריקים, שנוצרו במיוחד למטרה זו. לדוגמה, כיור על רגל עושה את החדר מרווח יותר, וגם דלתות מקלחת מזכוכית צלולה עדיף יותר הוילונות מקלחת, כי וילונות הם חוסמים את האור ועושים אותו עמום. ניתן גם לשקול שימוש במראה גדולה כחלופה למראה קטנה. באופן כללי, אתה צריך לעשות כל דבר שיכול להגדיל את שטח רחצה באופן חזותי.

 

  1. עיצוב תאורה

למרות העיצוב האלגנטי של ברזים יעשה את חדר אמבטיה אלגנטי, אתה לעולם לא תעשה בחירה גרועה אם תחליט להתקין תאורה מספקת ואיכות בחדר אמבטיה. באופן דומה, עיצוב תאורה טוב של שטח רחצה הוא מסוגל לחסל צללים על הפנים.

 

שילוב של אורות לד מובנית ליד אורות קיר או מעל המראה זה גם רעיון נהדר, כי אם זה בהיר מאוד, אתה יכול להשתמש בתאורה יותר עמומה.

 

מנורות התקרה ומנורות מפזרות

מנורות התקרה זה דבר מאוד חשוב לחדר אמבטיה. בנוגע למנורות מפזרות, אתה תמיד יכול להשתמש באורות ספוט בפנים, מנורות עם זכוכית חלבית או אפילו מנורות נייר אורז. באופן דומה, תאורה היקפית גם מסוגל ליצור תאורה רכה וסביבה, כמו מנורות רגילות. מומלץ גם לשקול את אפשרות לשימוש במנורות התקרה. מנורות כאלה מאפשרים לפזר את האור לכיוונים שונים, וזה יוצר תחושה של תקרה יפה.

 

  1. אפשרויות אוורור של חדר אמבטיה

למרבה הצער, כשזה מגיע למצב של שיפוץ מקלחת , אנשים רבים נוטים להזניח את ההיבט הזה. הם לא חושבים כי אוורור נכון חשוב מאוד, במיוחד אם אתה רוצה לשמור על התיקון נעשה במשך שנים רבות. אם חדר אמבטיה לא מאוורר טוב, זה יכול להוביל למספר בעיות, כגון הצטברות של עובש וטחב. זה יכול להוביל לכאוס ולהרוס כמה שיפורים יקרים שנעשו בחדר האמבטיה החדש, כמו הרצפה, קירות ואפילו ארונות.

מאוורר וטיימר

מאוורר באיכות גבוהה הוא מאוד חשוב אם אתה רוצה להבטיח איכות האוויר אופטימום בתוך הבית, וזה בהחלט שווה את הכסף הושקע.

 

אם יש לך מקלחת אדים, או התקרה בחדר האמבטיה נמוכה, אי אפשר למקם את המאוורר בתוך המקלחת כי לא תהיה זרימת אוויר.

 

אתה צריך לקנות מאוורר עם האפשרות של הגדרת שעה.

 

בעלי בתים אשר כרגע בניית בית חדש, יכולים להשתמש בטיימר מרחוק, זה ייתן להם את ההזדמנות להפעיל את המאוורר באמצע היום או בלילה מרחוק. בנוסף, טיימרים כאלה מצוידים בחיישן בקרת לחות. חיישן זה יכול להפעיל את המאוורר בעצמו בעת הצורך.

 

אלה שיש להם ילדים קטנים, או אלה שאינם רוצים להפעיל כל הזמן את טיימר השל אוורר, הם יכולים לשקול התקנת חיישן תנועה למטרה זו.

 

לוחות מקלחת חייבים להשאיר מקום לאוורור

כמה לוחות מקלחת לא באמת מגיעם לתקרה האמבטיה. זה מוסבר כי מומחים רבים חושבים שהתקנת לוחות מקלחת לא עד התקרה מבטיחה זרימת אוויר גדולה יותר בחדר האמבטיה.

 

חלון האוורור זה מה שצריך במקלחת אדים

ציוד מקלחת רגיל עם לוחות מקלחת הופך אותו למקלחת אדים. חלון האוורור הוקם מעל הדלת ייבוש האוויר בכל פעם שאתה סוגר את הדלת. בנוסף, אפשר למקם את מאוורר ליד חלון האוורור, זה יעזור להוציא את האוויר מהמקלחת בכל פעם שאתה סוגר את הדלת. למי שיש לו מקלחת אדים, מומלץ להתקין מאוורר גדול. אל תשכח לבדוק גם תפר אריחים. ככל שתפר אריחים רחב, כו יש יותר משטח לספוג לחות.

 

שימוש ברצפה מחוממת

אפשרות של התקנת רצפה מחוממת אשר ניתן להניח מתחת אריח במקלחת היא תוספת טובה, זה לא רק מספק טמפרטורת הסביבה נוחה יותר, אלא גם תחושה של חום על האריח קר בדרך כלל בבוקר – זה שינוי נעים שאתה בוודאי תיהנה. חשוב לוודא שמערכת החימום שאתה מתכוון להתקין ניתן להשתמש בתוך המקלחת. למעוניינים בסוג חדר אמבטיה כזה בהכרח צריך להתייעץ עם קבלן שיפוץ מקלחת מקצועי אשר יעזור לך לעשות תוכנית.

 

להגדיל שטח במקסימום

נסה להשתמש בכל שטח האפשר של חדר האמבטיה שלך. אם חדר האמבטיה שלך לא גדול, אתה צריך להראות את היצירתיות שלך לעצב את החלל ולהפוך אותו לגדול. לוחות מקלחת זכוכית הם אידיאליים אם המטרה שלך היא להרחיב את החדר, וכיורות על הרגל הם מצוינים כי הם תופסים פחות מקום מאשר ארונות. כל הארונות והמדפים מעל האסלה, כמו גם מתלים מגבות הם מתאימים טוב מאוד למי שצריך אחסון, אבל אין לו הרבה מקום.

 

 

בחירה של ריצוף עמיד

אריחים פורצלן, קרמיקה ואבן בהחלט נראה יפה ונעים לעין, אבל זה גם בחירה עמיד למים, כלומר, אפשרות מושלמת לרצפה בחדר האמבטיה.

 

באשר עמידות, אין דבר טוב יותר מבסיס מאריחים, ואריחים אלה מוסיפים מגע אלגנטי.

קבלן שיפוץ מקלחת

תכנון לעתיד

עבור מי שמתכנן למכור את ביתם בתוך חמש שנים, אתה צריך לוודא כי העלות של הבית שלך יהיה גבוה מספיק בזמן, צריך לעשות תיקונים בהתחשב בעובדה זו. מצד שני, אם אתם מתכנן לחיות בבית שלך במשך כמה שנים, חשוב מאוד לוודא כי העיצוב של חדר האמבטיה שלך הוא משהו שאתה באמת אוהב, וזה יתאים לסגנון והעדפות שלך.

להצעת מחיר של קבלן שיפוץ מקלחת מקצועי צרו איתנו קשר