אינסטלטור באשדוד - שירות אינסטלציה במרכז - דני תורג'מן
15704
rtl,page-template-default,page,page-id-15704,bridge-core-2.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-999.26.1.05,qode-theme-renovations contractor,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

הסיפוק של הלקוח שלנו זו המטרה העיקרית שלנו וההפניה הכי טובה שלנו.

אינסטלציה

דני תורג’מן חברת אינסטלציה מספקת מגוון רחב של שירותי אינסטלציה מאז 1925. אנחנו גאים לומר שאנו מספקים ללקוחותינו את השירות באיכות הטובה ביותר מתיקונים קלים לקונסטרוקציה חדשה. חלק משירותי האינסטלציה שלנו כוללים: איתור נזילות ותיקונן, התקנת מתקני ניקוז, התקנת צינורות אנכיים, החלפת מתקני ניקוז וחלקים והרבה יותר. המכונאים שלנו מאומנים ומנוסים בכל התקנה או תיקונים הקשורים באסלות, כיורים, מקלחות, אמבטיות מכונות כביסה או ברזים.

אינסטלציה באשדודכיבוי אש

אנו מספקים שירותי בדיקה, התקנה, תיקון והתאמה למתזים לבניינים, צינורות כיבוי ומערכות משולבות לכיבוי אש. השירותים שלנו כוללים אך לא מוגבלים לבדיקות שבועיות, חודשיות, שנתיות ואחת לחמש שנים, התאמה ומיקום מחדש של ראשי מתזים, התקנה של צינורות מאונכים, איתור\תיקון דליפות, התקנה\תיקון  של חיבורי סימס.

הסקה

העיר אשדוד היא הבית לאחת ממערכות ההסקה באדים הוותיקות והמתוחכמות ביותר בארץ בעלות צינור אחד או שתיים. בחברת דני תורג’מן הסקה ואינסטלציה אנו מאבחנים בעיות בהסקת אדים, מתקינים ומתקנים רדיאטורים, מחליפים לוכדי קיטור ושסתומים, מתקינים שסתומים לרגוליציה של אדים, פוטרים דירות מ”דפיקות” חוזרות ונשנות ועובדים עם “קון אדיסון” כדי לסגור ולתקן צינורות ושסתומים לסיפוק קיטור.

דודים

דני תורג’מן חברת אינסטלציה מתקינים דודים הפועלים על גז, אדים, מים חמים ברזי אוויר חם, או דודים למים חמים בעלי יעילות גבוהה. בנוסף, אנו מספקים שירותי בדיקה ותיקון לדודים.

גז

בשנת 2016 מועצת העיר של העיר אשדוד העבירה חוק שישפיע על כל הבניינים בעיר שיש להם שירותי גז. הדורש בדיקות קבועות של צינורות של מערכות גז, פרט לאלו של בתים פרטיים חד ודו משפחתיים. כשהחוק נכנס לתוקף דני תורג’מן חברת אינסטלציה היא בעלת רישיון לביצוע הבדיקות הנדרשות ולבצע תיקונים בהתאם. אנו גם מחליפים וממקמים מחדש כיריים, ועובדים עם “קון אדיסון” ומחלקת הבניינים של העיר אשדוד כדי להחזיר שירותי גז לבניינים.

התקנים למניעת חזרה של מים

אנו עובדים עם בניינים ומהנדסים כדי להתקין מערכות חדשות למניעת חזרה של מים בהתאם לקוד של בנייני העיר אשדוד, ובודקים התקנים למניעת חזרה של מים.

ניקוי ניקוז

כל רכבי השירות של דני תורג’מן חברת אינסטלציה מצוידים בפותחי סתימות ניידים חשמליים כדי לפנות חסימות מקומיות בשירותים ובמטבח. בנוסף, לדנייש מכונות גדולות יותר לניקוי ניקוז, לפינוי חסימות בצינורות ראשיים, וארובות בבניינים.